Ã–VRIGT / Textilier & Vintage / Handväska 15922008

nr 1592 2008

Mona Seilitz

(1943-2008), Sverige

Handväska, Louis Vuitton, silke, Paris, Mona Seilitz (1943-2008), Sverige, Längd: 40 cm. Djup: 17 cm, höjd: 32 cm

Kondition: slitage, missfärgningar, skador

Mona Seilitz, svensk skådespelare och målare född 1943, död 2008.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 22 januari 2024
kl 18:19:45

20/1 10:35:22 1      700 kr
22/1 17:17:00 2      Vinnande bud

  • 22 jan

Specialauktion Mona Seilitz

Läs mer om Specialauktion Mona Seilitz

Mona Seilitz

Läs mer om Mona Seilitz